The Fellows House Cambridge, Curio Collection by Hilton
Datum selecteren
-
Datum selecteren
1 nacht
The Fellows House Cambridge, Curio Collection by Hilton

The Fellows House Cambridge, Curio Collection by Hilton

Op kaart weergeven
We bieden u een besteprijsgarantie
Hoogtepunten
Engels ontbijt
Duplex huis in westerse stijl
Verwarmd binnenzwembad
Ideale locatie
Bar
+2 meer
Voorzieningen
Alle voorzieningen
Beschrijving accommodatie
Meer weergeven
Hygiëne9,0
Voorzieningen9,2
Locatie9,1
Service8,8
Omgeving
Attractie: University of Cambridge
(1,0km)
Recreatie: Commoners' Comedy Club
(250m)
Attractie: Student Castle Cambridge
(510m)
Winkelen: Pod Orlem
(350m)
Recreatie: Chesterton Sports Centre
(330m)
Bekijk op de kaart
8

Duplex (The Fellows Apartment)

1 King bed and 1 Sofa bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
TV
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
9

Family Room, 2 Bedroom Apartment (Fellows Family Connecting Apt)

2 Queen bed and 1 Sofa bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
TV
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
10

Apartment (The Barton)

1 Queen bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
TV
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
7

Superior Studio (The Adkins)

1 Queen bed and 1 Sofa bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
TV
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
8

Apartment (The Gormley)

1 King bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
TV
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
6

Superior Studio (The Turing)

1 King bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
TV
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
6

Apartment (The Blake)

1 King bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
TV
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
8

Superior Studio (The Newton)

1 King bed and 1 Sofa bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
TV
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
9

Studio (The Darwin)

1 King bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
TV
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
4

Studio, Accessible (The Hicks)

1 King bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
TV
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
5

Room, 1 King Bed (The Kipling)

1 King bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
TV
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
5

Room, Accessible (The Aston)

1 King bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
TV
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
7

The Attenborough Apartment Suite

1 King bed and 1 Sofa bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
TV
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
Kamertypes verbergen

Geverifieerde beoordelingen
Gemiddeld voor soortgelijke accommodaties in Cambridge
Beoordelingen vermelden vaak
Gastgebruiker
1 april 2026
Ik heb enkel in het restaurant gegeten. Het was wat verder van de eet gelegenheden en het was al laat. Ze hebben veel voorzieningen maar geen gebruik van gemaakt. De parkeergarage vond ik wel duur, 24 GBP. In hartje Liverpool was het nog goedkoper.
Gastgebruiker
4 mei 2026
Very nice room and good facilities. We used the gym and sauna during the evening at adults only time (7-10pm). The Hotel is near the bus station and our room had good views. Staff is friendly and let us look around including breakfast services to let us decide if we wanted it or not. Very new kitchen with a cute recipe book included!
Vertalen
Gastgebruiker
14 september 2026
Fantastic hotel! Very clean, modern, stylish and spacious. The service was exceptional, the check in/out was swift, there was plenty of parking… we’ll be coming back next year!
Vertalen
Gastgebruiker
12 september 2026
Beautiful and Luxurious Stay in Cambridge at an affordable rate! Service is great and the studio rooms are amazing! Highly recommede
Vertalen
Gastgebruiker
5 mei 2026
Overall, good. Breakfast was good. Service was good. Staff were friendly and quite helpful. The room would do better with a master switch for all the lights. I had difficulty initially switching on the TV but that was resolved.
Vertalen
Gastgebruiker
6 april 2026
Spacious room, convenient kitchen, excellent service, with a special shout-out to Janet at the front desk for her warm hospitality and professionalism. The food is also fantastic. Highly recommend.
Vertalen
Gastgebruiker
1 april 2026
Excellent hotel for a night away, facilties were excellent in room, bar area and leisure facilties. Parking was a breeze also. Only minor grip was room 249 the sofa appeared to be sofa bed frame and was broken so difficult ralxing in lounge area.
Vertalen
Gastgebruiker
3 juni 2026
Really smart Cambridge hotel and clean with a good bar. Parking is on the expensive side
Vertalen
CaratLuv
9 maart 2026
Loved the environment and the concept of the Fellows House. Has a great gym, good breakfast and even a place to do your own laundry. Will definitely come back again!
Vertalen

Diensten en voorzieningen

Restaurant
Geen aanvullende informatie beschikbaar

Accommodatiebeleid

In- en uitchecktijden
Inchecken: na 16:00
Uitchecktijd: vóór 11:00

Openingstijden van de receptie: 24/7

Kinderbeleid
Kinderen van alle leeftijden zijn welkom bij deze accommodatie.
Er kunnen extra kosten in rekening worden gebracht voor kinderen die gebruikmaken van de bestaande bedden. Voeg voor een nauwkeurigere prijs het aantal kinderen toe.

Kinderbedjes en extra bedden
Voor alle kamertypes geldt dat er geen extra bedden kunnen worden toegevoegd. Het beleid met betrekking tot wiegjes verschilt per kamertype. Raadpleeg het beleid voor het type kamer.

Ontbijt
KeukenWesters,Continental,Full English/Irish,Vegan,vegetarisch
StijlBuffet
Openingstijden[Ma - Zo] 06:30-10:30 Open
LeeftijdKosten
Kinderen van 6 jaar of jonger
Gratis
Kinderen tussen de 7 en 17 jaar
£ 10,00 (ongeveer € 11,69) per persoon
Volwassene
Buffet: £ 19,95 (ongeveer € 23,31) per persoon
De kosten voor een extra ontbijt zijn niet inbegrepen bij het totaal en moeten ter plaatse bij de accommodatie worden voldaan.

Huisdieren
Huisdieren zijn niet toegestaan

Assistentiedieren
Assistentiedieren zijn toegestaan

Leeftijdsvereisten
De hoofdgast die incheckt moet minstens 18 jaar zijn.

In het hotel betalen

  • Contant geld
Wettelijke informatie
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele verhuurder. Professionele verhuurders zijn partijen die handelen met het oogmerk van handel, bedrijf of beroep. Ze worden onder de wetgeving van de EU als handelaren beschouwd.
Alles weergeven

Beschrijving accommodatie

Lokale hotelnaam: The Fellows House Cambridge, Curio Collection by Hilton
  • Geopend:2021
  • Aantal kamers:163
Telefoon+44-1223-949499
E-mail:getintouch@thefellowshouse.com
Wanneer u bij The Fellows House Cambridge, Curio Collection by Hilton verblijft, bent u perfect gepositioneerd om alles te ontdekken wat Cambridge te bieden heeft.
Deze accommodatie heeft een zwembad, inclusief een verwarmd zwembad. Trakteer uzelf tijdens uw verblijf op een bezoek aan het plaatselijke sauna. De fitnessruimte biedt gasten een plek om te trainen.
In deze accommodatie is een restaurant gevestigd. Trakteer uzelf tijdens uw verblijf op roomservice met eten uit het eigen restaurant. Terwijl u even ontspant, kunt u genieten van een drankje in de bar of uw zintuigen prikkelen met een kopje koffie in het café.
Bij deze hotel heeft u toegang tot een tuin. Voor extra gemak zijn bagageopslag, stomerij en wasservice ook beschikbaar bij de accommodatie.
Als u naar de accommodatie rijdt, kunt u gebruikmaken van de parkeerplaats .

Je vraagt je misschien af

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij The Fellows House Cambridge, Curio Collection by Hilton?

Bij The Fellows House Cambridge, Curio Collection by Hilton kunt u vanaf 16:00 inchecken en dient u voor 11:00 uit te checken.

Heeft The Fellows House Cambridge, Curio Collection by Hilton een zwembad?

Ja, The Fellows House Cambridge, Curio Collection by Hilton heeft een zwembad.

Zijn huisdieren toegestaan bij The Fellows House Cambridge, Curio Collection by Hilton?

Nee, huisdieren zijn niet toegestaan bij The Fellows House Cambridge, Curio Collection by Hilton.

Biedt The Fellows House Cambridge, Curio Collection by Hilton ontbijt?

Ja, gasten die in The Fellows House Cambridge, Curio Collection by Hilton verblijven, kunnen genieten van ontbijt. Het hotel serveert de volgende soorten ontbijt: Westers, Continentaal, Engels/Iers, Veganistisch, Vegetarisch.

Hoeveel kost het om in The Fellows House Cambridge, Curio Collection by Hilton te verblijven?

De prijzen bij The Fellows House Cambridge, Curio Collection by Hilton verschillen al naargelang de datum, het hotelbeleid en andere factoren. Om de prijzen te bekijken, dient u de gewenste datums van uw hotelverblijf op te geven.

Hoe kom ik van de dichtstbijzijnde luchthaven naar The Fellows House Cambridge, Curio Collection by Hilton?

De dichtstbijzijnde luchthaven is Cambridge City Airport, op ongeveer 13 minuten van hotel per auto (5,0km).

Wat is het annuleringsbeleid voor The Fellows House Cambridge, Curio Collection by Hilton?

Het annuleringsbeleid van The Fellows House Cambridge, Curio Collection by Hilton varieert afhankelijk van het kamertype en de boekingsvoorwaarden.

Over deze accommodatie

Dichtstbijzijnde luchthavenCambridge City Airport
Afstand tot de luchthaven4.89KM
Dichtstbijzijnde treinstationCambridge North
Afstand tot het treinstation4.06KM
Gemiddelde prijs vanafEUR246
Aantal sterren van het hotel4