Comfort Hotel Bauru
Datum selecteren
-
Datum selecteren
1 nacht
1 kamer, 2 volwassenen, 0 kinderen
Comfort Hotel Bauru
Comfort Hotel Bauru
Op kaart weergeven
We bieden u een besteprijsgarantie
Hoogtepunten
Uitstekende service
Sprankelend schoon
Heerlijk ontbijt
Fitnessruimte
Ideale locatie
+5 meer
Voorzieningen
Alle voorzieningen
Beschrijving accommodatie
Meer weergeven
9,2/10
Hygiëne9,2
Voorzieningen9,2
Locatie9,2
Service9,2
Omgeving
Luchthaven: Luchthaven Bauru-Arealva
(23,6km)
Trein: Bauru Railway Station - Old Northwest Brazil
(4,5km)
Bezienswaardigheid: Auditório Rosângela Vella
(230m)
Bezienswaardigheid: Ipanema Beach Clube
(240m)
Bezienswaardigheid: Peace Square
(350m)
Bezienswaardigheid: Square Salim Haddad Neto
(520m)
Bekijk op de kaart
Kamers
Beoordelingen van gasten
Diensten en voorzieningen
Beleid
8
Deluxe Twin Room
2 Single bed
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Minibar
City view
Beschikbaarheid controleren
1
Twin Room - Non-Smoking
2 Single bed
Has window
Non-smoking
Beschikbaarheid controleren
7
Superior Triple Room
3 Single bed
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Minibar
City view
Beschikbaarheid controleren
1
Deluxe Single
1 Double bed or 2 Single bed
Has window
Non-smoking
Beschikbaarheid controleren
Luxury Double Room
Has window
Beschikbaarheid controleren
1
Queen Suite - Non-Smoking
1 Queen bed
Has window
Non-smoking
Beschikbaarheid controleren
6
Luxury Triple Room
Has window
Minibar
City view
Garden view
Private toilet
Beschikbaarheid controleren
10
Superior Twin Room
2 Single bed
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Minibar
City view
Beschikbaarheid controleren
1
Superior Single
1 Double bed or 2 Single bed
Has window
Non-smoking
Beschikbaarheid controleren
Luxury Twin Room
Has window
Beschikbaarheid controleren
4
Superior Accessible Double Room
1 Queen bed
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Minibar
Shower
Beschikbaarheid controleren
3
Deluxe Triple Room
3 Single bed
Has window
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Minibar
Shower
Beschikbaarheid controleren
9
Deluxe Double Room
1 Queen bed
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Minibar
City view
Beschikbaarheid controleren
7
Superior Double Room
1 Queen bed
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Minibar
City view
Beschikbaarheid controleren
Kamertypes verbergen
Geverifieerde beoordelingen
Gemiddeld voor soortgelijke accommodaties in Bauru
Beoordelingen vermelden vaak
Gastgebruiker
3 april 2026
Estava tudo ótimo, somente a academia deixa a desejar pela qualidade do restante
Vertalen
Gastgebruiker
2 april 2024
Quarto espaçoso, organizado, limpo.
Vertalen
Gastgebruiker
6 december 2024
第二次入住 性價比很好
Vertalen
maydita
22 januari 2026
Yes, breakfast was very fresh and with a lot of variety, parking easy and safe
Vertalen
Natasha
8 september 2025
Staff was very accommodating, and easy to deal with. Highly recommend.
Good location, lots of close by amenities.
Vertalen
Ana Cláudia
3 juni 2025
FIQUEI QUASE 30 MIN ESPERANDO A PESSOA QUE ESTAVA NA RECEPÇÃO LIBERAR MINHA ENTRADA, DIZENDO QUE O SISTEMA NÃO INFORMOU A MINHA COMPRA ELO APLICATIVO, PORÉM FAÇO ISSO EM TODOS OS HOTÉIS E LIBERA NA HORA.
NO QUARTO SE QUER TINHA UMA TOUCA DE BANHO PARA CABELO, PEDI UM COBERTA E PARECE QUE O RECEPCIONISTA NÃO GOSTOU MUITO, ME PERGUNTOU SE NÃO TINHA NO QUARTO, LÓGICO QUE TINHA, PORÉM ESTAVA MUITO FRIO.
Vertalen
Valdir
27 december 2024
Great Standard
nice Hotel, nice location and very nice staff.
Vertalen
Robert
9 september 2025
Clean and good staff
Vertalen
GILBERTO
2 mei 2024
HOTEL MUITO BOM
Estive apenas por uma noite.
Tudo funcionou perfeitamente. Desde a reserva até o check-in. Café da manha excelente. Recomendo o hotel
Vertalen
Diensten en voorzieningen
Restaurant
Geen aanvullende informatie beschikbaar
Accommodatiebeleid
In- en uitchecktijden
Inchecken: na 14:00
Uitchecktijd: vóór 12:00
Openingstijden van de receptie: 24/7
Kinderbeleid
Kinderen kunnen in sommige kamers van dit hotel verblijven.
Er kunnen extra kosten in rekening worden gebracht voor kinderen die gebruikmaken van de bestaande bedden. Voeg voor een nauwkeurigere prijs het aantal kinderen toe.
Kinderbedjes en extra bedden
Het beleid met betrekking tot extra bedden en kinderbedjes kan per type kamer verschillen. Raadpleeg de details van het type kamer voor meer informatie.
Ontbijt
StijlBuffet
Openingstijden[Ma - Zo] 06:00-10:00 Open
| Leeftijd | Kosten |
|---|---|
Volwassene | Gratis |
De kosten voor een extra ontbijt zijn niet inbegrepen bij het totaal en moeten ter plaatse bij de accommodatie worden voldaan.
Huisdieren
Huisdieren zijn niet toegestaan
Leeftijdsvereisten
De hoofdgast die incheckt moet minstens 18 jaar zijn.
In het hotel betalen
Wettelijke informatie
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele verhuurder. Professionele verhuurders zijn partijen die handelen met het oogmerk van handel, bedrijf of beroep. Ze worden onder de wetgeving van de EU als handelaren beschouwd.
Alles weergeven
Beschrijving accommodatie
Lokale hotelnaam: Comfort Hotel Bauru
- Aantal kamers:97
Telefoon+55-14-32368400
Comfort Hotel Bauru ligt in Bauru, in de buurt Centro, op een kwartiertje lopen van Parque Vitória Regia en Teatro Municipal Celina Lourdes Alves Neves. Dit hotel ligt op 1,3 km van SESC Bauru en op 1,8 km van Boulevard Shopping Nações.
Profiteer zoveel mogelijk van recreatieve voorzieningen, met onder meer een buitenzwembad en fitnessfaciliteiten. Extra voorzieningen van dit hotel zijn gratis wifi en een bankethal.
Geniet van een maaltijd in het restaurant of blijf op je kamer en profiteer in dit hotel van de roomservice (beperkte tijden). Bestel je favoriete drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je van 06.00 uur tot 10.00 uur genieten van een gratis ontbijtbuffet.
Enkele van de voorzieningen zijn gratis kabelinternet, een businesscentrum en een stomerij/wasserijservice. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
Doe of je thuis bent in één van de 96 klimaatgeregelde kamers met een minibar en een lcd-televisie. Dankzij wifi of kabelinternet blijf je online terwijl digitale zenders voor het kijkplezier zorgen. De privébadkamers met een douche hebben gratis toiletartikelen en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een kluis en een bureau.
Je vraagt je misschien af
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Comfort Hotel Bauru?
Bij Comfort Hotel Bauru kunt u vanaf 14:00 inchecken en dient u voor 12:00 uit te checken.Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Comfort Hotel Bauru?
Heeft Comfort Hotel Bauru een zwembad?
Ja, Comfort Hotel Bauru heeft een zwembad.Heeft Comfort Hotel Bauru een zwembad?
Zijn huisdieren toegestaan bij Comfort Hotel Bauru?
Nee, huisdieren zijn niet toegestaan bij Comfort Hotel Bauru.Zijn huisdieren toegestaan bij Comfort Hotel Bauru?
Hoeveel kost het om in Comfort Hotel Bauru te verblijven?
De prijzen bij Comfort Hotel Bauru verschillen al naargelang de datum, het hotelbeleid en andere factoren. Om de prijzen te bekijken, dient u de gewenste datums van uw hotelverblijf op te geven.Hoeveel kost het om in Comfort Hotel Bauru te verblijven?
Hoe kom ik van de dichtstbijzijnde luchthaven naar Comfort Hotel Bauru?
De dichtstbijzijnde luchthaven is Luchthaven Bauru-Arealva, op ongeveer 22 minuten van hotel per auto (23,6km).Hoe kom ik van de dichtstbijzijnde luchthaven naar Comfort Hotel Bauru?
Wat is het annuleringsbeleid voor Comfort Hotel Bauru?
Het annuleringsbeleid van Comfort Hotel Bauru varieert afhankelijk van het kamertype en de boekingsvoorwaarden.Wat is het annuleringsbeleid voor Comfort Hotel Bauru?
Over deze accommodatie
| Dichtstbijzijnde luchthaven | Arealva Airport |
|---|---|
| Afstand tot de luchthaven | 23.65KM |
| Gemiddelde prijs vanaf | EUR52 |
| Aantal sterren van het hotel | 3 |





















