Holiday Inn Express & Suites AUSTIN DOWNTOWN - UNIVERSITY by IHG
Datum selecteren
-
Datum selecteren
1 nacht
Holiday Inn Express & Suites AUSTIN DOWNTOWN - UNIVERSITY by IHG

Holiday Inn Express & Suites AUSTIN DOWNTOWN - UNIVERSITY by IHG

Op kaart weergeven
We bieden u een besteprijsgarantie
Hoogtepunten
Heerlijk ontbijt
Verwarmd buitenzwembad
Ideale locatie
Prachtig uitzicht
Fitnessruimte
+4 meer
Voorzieningen
Alle voorzieningen
Beschrijving accommodatie
Meer weergeven
Hygiëne8,7
Voorzieningen8,2
Locatie8,5
Service8,6
Omgeving
Luchthaven: Austin-Bergstrom International Airport
(16,5km)
Trein: Austin Station
(2,6km)
Bezienswaardigheid: Austin | Artemas《LOVERCORE / GETTING UP TO NO GOOD》Tour
(110m)
Bezienswaardigheid: Austin | Vince Staples<Cry Baby>Tour
(110m)
Bezienswaardigheid: Austin | Peter Bjorn and John - Writer’s Block 20th Anniversary Tour
(130m)
Bekijk op de kaart
6

Mobil Accessible King Room with Roll in Shower

1 King bed
Has window
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
Microwave
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
5

Standard Room

1 King bed or 1 Queen bed
Has window
Non-smoking
Private bathroom
Refrigerator
TV
Microwave
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
4

Hear Access Two Bed Suite with Roll in Shower

2 Queen bed
Has window
Non-smoking
Private bathroom
Refrigerator
Shower
Doorbell and phone alerts
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
7

Standard King Room

1 King bed
Has window
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
Microwave
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
6

Mobility Accessible King Room with Tub

1 King bed
Has window
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
Microwave
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
5

Hearing Accessible Two Bed Room

2 Queen bed
Has window
Non-smoking
Private bathroom
Refrigerator
Doorbell and phone alerts
Microwave
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
7

1 Kng Standard Comm Accessible Pool View

1 King bed
Has window
Non-smoking
Private bathroom
Refrigerator
Doorbell and phone alerts
Microwave
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
4

Hearing Accessible Two Bed Suite

2 Queen bed
Has window
Non-smoking
Private bathroom
Refrigerator
TV
Doorbell and phone alerts
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
7

Two Queen Room

2 Queen bed
Has window
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
Microwave
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
7

Two Bed Suite

2 Queen bed
Has window
Non-smoking
Private bathroom
Refrigerator
TV
Microwave
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
5

Mobility Accessible One Bed Suite with Tub

1 King bed
Has window
Non-smoking
Private bathroom
Bathtub
Refrigerator
TV
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
6

1 Kng Standard Comm Access District View

1 King bed
Non-smoking
Private bathroom
Refrigerator
Doorbell and phone alerts
Microwave
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
Kamertypes verbergen

Geverifieerde beoordelingen
Gemiddeld voor soortgelijke accommodaties in Austin
Beoordelingen vermelden vaak
mike on the way
17 november 2025
De omgeving is prettig en handig. Het ontbijt is eenvoudig, maar dat is typisch voor Amerikaanse hotels. Neem je eigen slippers mee, want die zijn er niet. De schoonmaak is niet dagelijks; je moet dit bij de receptie melden.
Oorspronkelijke tekstVertaling door Google
Gastgebruiker
3 augustus 2025
We kregen een grote kamer met twee tweepersoonsbedden. Alles is goed. Het hotel zou een tandenborstel en dergelijke moeten verstrekken. De rest is geweldig.
Oorspronkelijke tekstVertaling door Google
Gastgebruiker
30 juni 2025
Slechte ervaring, niet aan te raden.
Oorspronkelijke tekstVertaling door Google
Gastgebruiker
29 januari 2024
Kamer 200 - luide muziek van de bar aan de overkant. Het water in de gootsteen en douche duurde een eeuwigheid voordat het warm werd.
Oorspronkelijke tekstVertaling door Google
Gastgebruiker
13 mei 2026
The room was great! There can't be service if no one is at the counter. This place is so confusing. Indigo has one side and everyone has to check in there. No one is on the Holiday Inn Express side. Let's just say lots of walking and trying to figure out where to go good luck! The free breakfast was just ok. If they gave me a room credit I would stay here again, they at least owe that. Parking is a rip off, almost $50 per night!!
Vertalen
eddie.is.here
14 maart 2026
The hotel was in the best location downtown. I was able to easily find street parking next to the hotel with the city meter. I stayed Sunday and parking was free but the main entrance was locked due to construction I believe. My only “complaint” is having to access the room via another hotel, but it was manageable. I was able to walk to popular spots like 6th street in minutes and walked to the Moody Center for a concert. There were many places to visit nearby with many attractions nearby. Overall great hotel!
Vertalen
Gastgebruiker
18 mei 2026
Its really cool and cozy and have great yummy taco nearby
Vertalen
Gastgebruiker
28 juli 2026
I would give my stay with this hotel 10/10. The location is central to everything. The hotel is super clean and well maintain. The amenities is self service and it makes you are at home. I will certainly come back if I will be in Austin again
Vertalen
Gastgebruiker
21 juli 2026
Check in is very confusing, the lobby is very hot, I ordered chocolate covered strawberries a few days ahead of time and I had to cancel them because of how long they were taking (checked in at 3, left for the evening around 6), parking is not reasonable at all and I was charged twice. Room was clean and front desk staff was friendly.
Vertalen

Diensten en voorzieningen

Restaurant
Open voor: Ontbijt,Lunch,Diner
Openingstijden: [Ma - Zo] 06:30-23:00

Accommodatiebeleid

In- en uitchecktijden
Inchecken: na 15:00
Uitchecktijd: vóór 12:00

Openingstijden van de receptie: 24/7

Kinderbeleid
Kinderen van alle leeftijden zijn welkom bij deze accommodatie.
Er kunnen extra kosten in rekening worden gebracht voor kinderen die gebruikmaken van de bestaande bedden. Voeg voor een nauwkeurigere prijs het aantal kinderen toe.

Kinderbedjes en extra bedden
Voor alle kamertypes geldt dat er geen wiegjes en extra bedden kunnen worden toegevoegd.

Ontbijt
StijlBuffet
Openingstijden [Ma - Vr] 06:30-11:00 Open [Za - Zo] 07:00-13:00 Open
LeeftijdKosten
Volwassene
Gratis
De kosten voor een extra ontbijt zijn niet inbegrepen bij het totaal en moeten ter plaatse bij de accommodatie worden voldaan.

Aanbetalingsbeleid
AanbetalingAanbetaling vereist
Inningsmethoden voor de aanbetalingEr wordt een vast bedrag van US$ 100,00 (ongeveer € 86,15) in rekening gebracht.
Betaalmethoden voor de aanbetalingDeze accommodatie accepteert creditcards
Terugbetaling van de aanbetalingDe aanbetaling wordt binnen 7 dagen na check-out teruggestort op de oorspronkelijke betaalrekening.

Huisdieren
Huisdieren zijn niet toegestaan

Assistentiedieren
Assistentiedieren zijn toegestaan

Leeftijdsvereisten
De hoofdgast die incheckt moet minstens 21 jaar zijn.

In het hotel betalen

Wettelijke informatie
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele verhuurder. Professionele verhuurders zijn partijen die handelen met het oogmerk van handel, bedrijf of beroep. Ze worden onder de wetgeving van de EU als handelaren beschouwd.
Alles weergeven

Beschrijving accommodatie

Lokale hotelnaam: Holiday Inn Express & Suites AUSTIN DOWNTOWN - UNIVERSITY by IHG
  • Geopend:2016
  • Gerenoveerd:2019
  • Aantal kamers:2
Telefoon+1-512-4748600
E-mail:holidayinnatx@gmail.com
Met een verblijf bij Holiday Inn Express & Suites Austin Downtown - University by IHG bevind je je centraal in Austin, op slechts 3 min. lopen van Sixth Street en op 11 min. lopen van Universiteit van Texas in Austin. Dit hotel ligt op 0,6 km van Congrescentrum van Austin en op 0,9 km van Regeringsgebouw van Texas.
Geniet van recreatieve voorzieningen zoals een buitenzwembad en fitnessfaciliteiten. Dit hotel bevat ook gratis wifi, een bankethal en een automaat.
Haal iets lekkers bij de snackbar/deli of blijf gewoon op je kamer en profiteer van de roomservice (beperkte tijden) van dit hotel. Bestel je favoriete drankje in een poolbar. Op werkdagen wordt er gratis een ontbijtbuffet geserveerd van 06.30 uur tot 11.00 uur en in het weekend is dit beschikbaar van 07.00 uur tot 13.00 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs businesscentrum, een snelle incheckservice en een snelle uitcheckservice. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.
Doe of je thuis bent in één van de 171 kamers met een koelkast en een flatscreentelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. Voorzieningen zijn bijvoorbeeld een bureau, een magnetron en een telefoon met gratis lokale gesprekken.

Je vraagt je misschien af

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Holiday Inn Express & Suites AUSTIN DOWNTOWN - UNIVERSITY by IHG?

Bij Holiday Inn Express & Suites AUSTIN DOWNTOWN - UNIVERSITY by IHG kunt u vanaf 15:00 inchecken en dient u voor 12:00 uit te checken.

Heeft Holiday Inn Express & Suites AUSTIN DOWNTOWN - UNIVERSITY by IHG een zwembad?

Ja, Holiday Inn Express & Suites AUSTIN DOWNTOWN - UNIVERSITY by IHG heeft een zwembad.

Zijn huisdieren toegestaan bij Holiday Inn Express & Suites AUSTIN DOWNTOWN - UNIVERSITY by IHG?

Nee, huisdieren zijn niet toegestaan bij Holiday Inn Express & Suites AUSTIN DOWNTOWN - UNIVERSITY by IHG.

Hoeveel kost het om in Holiday Inn Express & Suites AUSTIN DOWNTOWN - UNIVERSITY by IHG te verblijven?

De prijzen bij Holiday Inn Express & Suites AUSTIN DOWNTOWN - UNIVERSITY by IHG verschillen al naargelang de datum, het hotelbeleid en andere factoren. Om de prijzen te bekijken, dient u de gewenste datums van uw hotelverblijf op te geven.

Hoe kom ik van de dichtstbijzijnde luchthaven naar Holiday Inn Express & Suites AUSTIN DOWNTOWN - UNIVERSITY by IHG?

De dichtstbijzijnde luchthaven is Austin-Bergstrom International Airport, op ongeveer 14 minuten van hotel per auto (16,5km).

Wat is het annuleringsbeleid voor Holiday Inn Express & Suites AUSTIN DOWNTOWN - UNIVERSITY by IHG?

Het annuleringsbeleid van Holiday Inn Express & Suites AUSTIN DOWNTOWN - UNIVERSITY by IHG varieert afhankelijk van het kamertype en de boekingsvoorwaarden.

Over deze accommodatie

Dichtstbijzijnde luchthavenAustin-Bergstrom International Airport
Afstand tot de luchthaven17.84KM
Dichtstbijzijnde treinstationAustin Station
Afstand tot het treinstation2.65KM
Gemiddelde prijs vanafEUR232
Aantal sterren van het hotel3