Downtown Apartment Ashgabat
Datum selecteren
-
Datum selecteren
1 nacht
Downtown Apartment Ashgabat

Downtown Apartment Ashgabat

Op kaart weergeven
Het volledige adres zal na het boeken worden getoond
We bieden u een besteprijsgarantie
Voorzieningen
Alle voorzieningen
Beoordelingen
Post als eerste een beoordeling na uw verblijf
Omgeving
Luchthaven: Luchthaven Asjchabad
(5,2km)
Bezienswaardigheid: Playground
(340m)
Bekijk op de kaart
2

Two-Bedroom Apartment

Non-smoking
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren

Diensten en voorzieningen

Accommodatiebeleid

In- en uitchecktijden
Inchecken: na 16:00
Uitchecktijd: vóór 11:00
Kinderbeleid
Er worden geen kinderen toegelaten in deze accommodatie

Kinderbedjes en extra bedden
Neem contact op met het hotel voor meer informatie over het beleid met betrekking tot wiegjes en extra bedden.

Je vraagt je misschien af

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Downtown Apartment Ashgabat?

Bij Downtown Apartment Ashgabat kunt u vanaf 16:00 inchecken en dient u voor 11:00 uit te checken.

Hoeveel kost het om in Downtown Apartment Ashgabat te verblijven?

De prijzen bij Downtown Apartment Ashgabat verschillen al naargelang de datum, het hotelbeleid en andere factoren. Om de prijzen te bekijken, dient u de gewenste datums van uw hotelverblijf op te geven.

Hoe kom ik van de dichtstbijzijnde luchthaven naar Downtown Apartment Ashgabat?

De dichtstbijzijnde luchthaven is Luchthaven Asjchabad, op ongeveer 8 minuten van hotel per auto (5,2km).

Wat is het annuleringsbeleid voor Downtown Apartment Ashgabat?

Het annuleringsbeleid van Downtown Apartment Ashgabat varieert afhankelijk van het kamertype en de boekingsvoorwaarden.

Over deze accommodatie

Dichtstbijzijnde luchthavenAshgabat International Airport
Afstand tot de luchthaven5.19KM
Aantal sterren van het hotel2