Hotel Haarhuis
Datum selecteren
-
Datum selecteren
1 nacht
Hotel Haarhuis

Hotel Haarhuis

Gerenoveerd in 2026
Op kaart weergeven
We bieden u een besteprijsgarantie
Hoogtepunten
Skybar
Jacuzzi
Ideale locatie
Loft
Onlangs gerenoveerd
+5 meer
Voorzieningen
Alle voorzieningen
Beschrijving accommodatie
Meer weergeven
Top locatie. Het ruikt overal heerlijk. Alles is heel schoon! Vriendelijk personeel.
Omgeving
Luchthaven: Flughafen Weeze
(60,9km)
Trein: Arnhem Centraal
(120m)
Trein: Arnhem Velperpoort
(1,5km)
Bezienswaardigheid: Station Arnhem Centraal
(160m)
Bezienswaardigheid: Club LOFT ARNHEM
(170m)
Bekijk op de kaart
5

Single Room

1 Single bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Minibar
Shower
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
17

Superior Room, 1 King Bed, Non Smoking, Jetted Tub (Velvet Wellness King Room)

1 King bed
Free Wi-Fi
Non-smoking
Blackout curtains
Wi-Fi in room
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
3

Comfort Double Room

1 Double bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Private bathroom
Minibar
Toothbrushes
Shampoo
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
8

Superior Room with One King Bed, Air-Conditioning, Private Sauna, Whirlpool and Rooftop Terrace.

1 King bed
Free Wi-Fi
Non-smoking
Daily housekeeping
Blackout curtains
Cable channels
Balcony
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
8

Loft

Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Daily housekeeping
Body wash
Blackout curtains
Cable channels
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
6

1 Double Bed, Non-Smoking, Shower In Room

1 Double bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Daily housekeeping
Blackout curtains
Cable channels
Turndown service
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
6

1 Double Bed, Non-Smoking, Sauna, Shower

1 Double bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Private bathroom
Private toilet
Wardrobe
Daily housekeeping
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
7

Design Suite

1 Double bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Daily housekeeping
Blackout curtains
Cable channels
Turndown service
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
11

Superior King Room

1 King bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Daily housekeeping
Body wash
Blackout curtains
Cable channels
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
Kamertypes verbergen

Geverifieerde beoordelingen
Gemiddeld voor soortgelijke accommodaties in Arnhem
Beoordelingen vermelden vaak
Gastgebruiker
26 mei 2026
Wij hebben 1 nacht verbleven in het hotel voor het bezoek van het concert van Suzan en Freek. Wat een fijne ervaring was dit! Top service en een heel warm ontvangst met een handgeschreven kaartje op het bed voor mijn dochter. Een klein gebaar met een groot effect. De medewerkers in het hotel zijn allemaal oprecht vriendelijk en betrokken, wat een heel huiselijk gevoel geeft. Ontbijt was ook heel erg goed! Ligging kunnen we ook aanbevelen, handig centraal zo tegenover het station en dichtbij het centrum. Wij komen zeker weer terug!
Anonieme gebruiker
14 juli 2026
Mooie locatie, aardig personeel (belangrijk), prima voorzieningen; het hotel verdient iets meer TLC en onderhoud voor nog betere cijfers.
Gastgebruiker
1 juli 2026
Het hotel was top. Vriendelijk personeel, schone kamers. Enig minpuntje is dat er geen barretje is. Maar om de hoek is die wel.
Gastgebruiker
30 juni 2026
Ik heb een zeer comfortabel verblijf gehad in Haarhuis; ik heb één nacht verlengd en zou een derde nacht zijn gebleven als het hotel niet volgeboekt was geweest. Het inchecken en ook de vragen aan de receptie werden vriendelijk en efficiënt afgehandeld. Een druk hotel toen ik er was – helemaal niet verrassend! – maar de kamer was stil en rustgevend, precies wat ik nodig had. In een zeer hete periode waardeerde ik de airconditioning, hoewel het lang duurde voordat de kamer afgekoeld was. De tv had geen BBC-zenders. Voor gasten die een stevig, hard matras willen, houd er rekening mee dat het bed een soort zachte matrastopper had. Opmerkingen hebben betrekking op Kamer 001. Geweldige service. Super locatie voor mij, tegenover het centraal station.
Oorspronkelijke tekstVertaling door AI
Amy-89
26 mei 2026
Wat een fijn hotel! Ik verbleef hier samen met mijn dochter van 8 vanwege een concert en we hebben echt genoten. We waren al vroeg aangekomen om alleen onze koffer af te geven, maar tot onze verrassing mochten we om 13.00 uur al inchecken in plaats van pas om 15.00 uur. Dat was echt super geregeld en gaf ons meteen een ontspannen begin van ons verblijf. De kamer was netjes en comfortabel en het ontbijt de volgende ochtend was uitgebreid en erg lekker. Veel keuze en alles vers. Het personeel was vriendelijk en gastvrij. Zeker een aanrader als je een weekendje Arnhem plant!
Gastgebruiker
12 april 2026
Heerlijk verblijf gehad in Hotel Haarhuis. Vriendelijk personeel, een heel sfeervol hotel. Een dikke aanrader en ik kom hier zelf zeker nog eens terug ;)
Gastgebruiker
17 mei 2026
Top locatie. Het ruikt overal heerlijk. Alles is heel schoon! Vriendelijk personeel.
Gastgebruiker
31 maart 2026
Onze kamer heette niet alleen 'fabulous', maar dat was hij ook echt. Geweldig uitzicht, mooi design en een groot hoekbad. Helemaal geen klachten.
Oorspronkelijke tekstVertaling door AI
Gastgebruiker
4 mei 2026
Kamer was heel warm toen ik binnen kwam. Stond op 24, beetje vogelen krijg ik het uit.

Diensten en voorzieningen

Restaurant
Geen aanvullende informatie beschikbaar

Accommodatiebeleid

In- en uitchecktijden
Inchecken: na 15:00
Uitchecktijd: 06:00-11:00.

Openingstijden van de receptie: 24/7

Neem vooraf contact op met de accommodatie als u van plan bent om op de dag van inchecken na 18:00 aan te komen

Kinderbeleid
Kinderen kunnen in sommige kamers van dit hotel verblijven.
Er kunnen extra kosten in rekening worden gebracht voor kinderen die gebruikmaken van de bestaande bedden. Voeg voor een nauwkeurigere prijs het aantal kinderen toe.

Kinderbedjes en extra bedden
Het beleid met betrekking tot extra bedden en kinderbedjes kan per type kamer verschillen. Raadpleeg de details van het type kamer voor meer informatie.

Ontbijt
StijlBuffet
Openingstijden [Ma - Vr] 06:30-10:00 Open [Za - Zo] Gesloten
LeeftijdKosten
Kinderen van 17 jaar of jonger
€ 15,00 per persoon
Volwassene
Buffet: € 25,00 per persoon
De kosten voor een extra ontbijt zijn niet inbegrepen bij het totaal en moeten ter plaatse bij de accommodatie worden voldaan.

Huisdieren
Huisdieren zijn toegestaanToeslag
Toegestane soorten huisdieren: honden
Kosten: € 45,00 per huisdier per dag

Assistentiedieren
Assistentiedieren zijn toegestaan

Leeftijdsvereisten
De hoofdgast die incheckt moet minstens 18 jaar zijn.

In het hotel betalen

Wettelijke informatie
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele verhuurder. Professionele verhuurders zijn partijen die handelen met het oogmerk van handel, bedrijf of beroep. Ze worden onder de wetgeving van de EU als handelaren beschouwd.
Alles weergeven

Beschrijving accommodatie

Lokale hotelnaam: Hotel Haarhuis
  • Geopend:2017
  • Gerenoveerd:2026
  • Aantal kamers:127
Telefoon+31-264427441
E-mail:info@hotelhaarhuis.nl
Met een verblijf bij City Hotel Haarhuis - World Hotels Crafted Collections bevind je je centraal in Arnhem, op 5 min. rijden van Geldredome en op 13 min. van Nationaal Park Hoge Veluwe. Dit hotel in luxe stijl ligt op 0,9 km van Museum voor Moderne Kunst en op 1 km van Filmhuis.
Verwen jezelf met massages, lichaamsbehandelingen en gezichtsbehandelingen wanneer je de spa bezoekt. Je vindt de recreatieve voorzieningen vast leuk, met onder meer fitnessfaciliteiten en fietsenverhuur. Dit hotel bevat ook gratis wifi, conciërgeservices en een kapsalon.
Bij Locals, een restaurant gespecialiseerd in lokale gerechten, wordt lunch en diner geserveerd. Je kunt ook dineren in de koffiebar/het café of gebruikmaken van de 24-uurs roomservice. Ontspan met een lekker fris drankje in één van de 2 bars/lounges. Op weekdagen wordt tegen betaling een ontbijtbuffet geserveerd van 06.30 uur tot 10.00 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een businesscentrum, een snelle incheckservice en een snelle uitcheckservice. Dit hotel beschikt over 11 vergaderruimtes. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.
Doe of je thuis bent in één van de 127 kamers met een minibar en espressoapparaten. Er is wifi en kabelinternet. De privébadkamers zijn uitgerust met gratis toiletartikelen en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een kluis en een bureau.

Je vraagt je misschien af

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Hotel Haarhuis?

Bij Hotel Haarhuis kunt u vanaf 15:00 inchecken en dient u voor 11:00 uit te checken.

Heeft Hotel Haarhuis een zwembad?

Nee, Hotel Haarhuis heeft geen zwembad.

Zijn huisdieren toegestaan bij Hotel Haarhuis?

Ja, huisdieren zijn meestal toegestaan bij Hotel Haarhuis, maar het is altijd een goed idee om dit vooraf na te vragen.

Hoeveel kost het om in Hotel Haarhuis te verblijven?

De prijzen bij Hotel Haarhuis verschillen al naargelang de datum, het hotelbeleid en andere factoren. Om de prijzen te bekijken, dient u de gewenste datums van uw hotelverblijf op te geven.

Hoe kom ik van de dichtstbijzijnde luchthaven naar Hotel Haarhuis?

De dichtstbijzijnde luchthaven is Flughafen Weeze, op ongeveer 1 uur 5 minuten van hotel per auto (60,9km).

Wat is het annuleringsbeleid voor Hotel Haarhuis?

Het annuleringsbeleid van Hotel Haarhuis varieert afhankelijk van het kamertype en de boekingsvoorwaarden.

Over deze accommodatie

Dichtstbijzijnde luchthavenWeeze Airport
Afstand tot de luchthaven60.91KM
Dichtstbijzijnde treinstationArnhem Central
Afstand tot het treinstation0.51KM
Gemiddelde prijs vanafEUR248
Aantal sterren van het hotel5