Desoto Motel
Datum selecteren
-
Datum selecteren
1 nacht
Desoto Motel

Desoto Motel

Op kaart weergeven
We bieden u een besteprijsgarantie
Hoogtepunten
Barbecue
Gratis parkeren
Huisdieren toegestaan
Voorzieningen
Alle voorzieningen
Beschrijving accommodatie
Meer weergeven
Hygiëne8,0
Voorzieningen8,0
Locatie8,0
Service8,0
Omgeving
Attractie: Storybook Park
(530m)
Attractie: Arcadia Parks & Recreation
(630m)
Attractie: N Hillsborough Ministries
(1,2km)
Attractie: Jim Space
(430m)
Attractie: The Howard and Velma Melton Historical Research Library in the Ingraham Seed House
(1,3km)
Bekijk op de kaart
9

Deluxe Cottage, 1 King Bed, Accessible

1 King bed
Non-smoking
TV
Shower
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
8

Classic King Room-Smoking

1 King bed
Smoking Permitted
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
TV
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren
6

Basic Room, 2 Double Beds, Smoking

2 Double bed
Smoking Permitted
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
TV
Kamerdetails
Beschikbaarheid controleren

Geverifieerde beoordelingen
Gemiddeld voor soortgelijke accommodaties in Arcadia
Beoordelingen vermelden vaak
Gary
6 februari 2026
The room had an awful smell when we opened the door. Had to go to a local store and buy Lysol and air fresheners to try and rid the smell.
Vertalen
Bruce
12 mei 2026
For the money I would expect it to be a little cleaner
Vertalen
Jeff
24 februari 2026
It was a very nice and clean place ..and the people where very nice ..
Vertalen
David
2 november 2025
Room was very clean. It's a little dated but was overall fine. The main negative is lack of WiFi.
Vertalen
Rachael
18 augustus 2025
Not sure if it was a husband or wife, but somebody got locked out of a room and they kept pounding on the door in the middle of the night for the person to let them in could not sleep
Vertalen
Michelle
1 augustus 2025
Thought this would be not great because prove was cheap… I was wrong. Plenty of space and very clean! On second night we pulled in and one minute later the front desk guy walked out fresh towels to my room! I had not asked for anything. Is everything perfect? No, but it’s very usable, very clean, and I didn’t feel unsafe. AC was in when we arrived, no issues with keeping it cool!! Shower has lots of room too!
Vertalen
Michelle
25 januari 2026
Quiet and clean. Surprisingly nice.
Vertalen
George
30 juni 2025
Very clean and well kept inside the room and outside
Vertalen
Harry
28 maart 2024
2 week stay The place was old, but clean. Owners were very nice, but couldn't get the WiFI to work half way through my stay. That would be the only reason for me not to go back there.
Vertalen

Diensten en voorzieningen

Accommodatiebeleid

In- en uitchecktijden
Inchecken: na 11:00
Uitchecktijd: vóór 11:00

Openingstijden van de receptie: 24/7

Kinderbeleid
Kinderen van alle leeftijden zijn welkom bij deze accommodatie.
Er kunnen extra kosten in rekening worden gebracht voor kinderen die gebruikmaken van de bestaande bedden. Voeg voor een nauwkeurigere prijs het aantal kinderen toe.

Kinderbedjes en extra bedden
Voor alle kamertypes geldt dat er geen wiegjes en extra bedden kunnen worden toegevoegd.

Huisdieren
Huisdieren zijn toegestaan

Leeftijdsvereisten
De hoofdgast die incheckt moet minstens 18 jaar zijn.

In het hotel betalen

Wettelijke informatie
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele verhuurder. Professionele verhuurders zijn partijen die handelen met het oogmerk van handel, bedrijf of beroep. Ze worden onder de wetgeving van de EU als handelaren beschouwd.
Alles weergeven

Beschrijving accommodatie

Lokale hotelnaam: Desoto Motel
  • Aantal kamers:22
Telefoon+1-863-4942992
Met een verblijf bij Desoto Motel in Arcadia bevind je je op 5 min. rijden van Arcadia Opera House Museum en Waterford Municipal Golf Course. Dit motel ligt op 2 km van DeSoto County Courthouse en op 2,5 km van South Florida State College: Desoto Campus.
Profiteer van de handige voorzieningen zoals gratis wifi en barbecues.
Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
Doe of je thuis bent in één van de 22 klimaatgeregelde kamers met een koelkast en een flatscreentelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. Badkamers hebben een douche en gratis toiletartikelen. Bij de voorzieningen horen een magnetron en de kamers worden op beperkte dagen schoongemaakt.

Je vraagt je misschien af

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Desoto Motel?

Bij Desoto Motel kunt u vanaf 11:00 inchecken en dient u voor 11:00 uit te checken.

Zijn huisdieren toegestaan bij Desoto Motel?

Ja, huisdieren zijn meestal toegestaan bij Desoto Motel, maar het is altijd een goed idee om dit vooraf na te vragen.

Hoeveel kost het om in Desoto Motel te verblijven?

De prijzen bij Desoto Motel verschillen al naargelang de datum, het hotelbeleid en andere factoren. Om de prijzen te bekijken, dient u de gewenste datums van uw hotelverblijf op te geven.

Hoe kom ik van de dichtstbijzijnde luchthaven naar Desoto Motel?

De dichtstbijzijnde luchthaven is Punta Gorda Airport, op afstand in rechte lijn vanaf hotel: 37,3km.

Wat is het annuleringsbeleid voor Desoto Motel?

Het annuleringsbeleid van Desoto Motel varieert afhankelijk van het kamertype en de boekingsvoorwaarden.

Over deze accommodatie

Dichtstbijzijnde luchthavenPunta Gorda Airport
Afstand tot de luchthaven41.1KM
Gemiddelde prijs vanafEUR75
Aantal sterren van het hotel2