Homestays in Lesotho

Homestays in Lesotho

Voer uw reisdatums in om de meest recente prijzen en beschikbaarheid te controleren

Veeg naar beneden om meer te bekijken

Vind Homestays - Populaire steden in Lesotho

Maseru

7 hotels

Top 1

Zoek Homestays - Overige landen

China

101,142 hotels

Top 1

South Korea

5,397 hotels

Top 2

Japan

3,985 hotels

Top 3

Malaysia

1,890 hotels

Indonesia

4,204 hotels

Thailand

2,097 hotels

Vietnam

1,749 hotels

Italy

8,727 hotels

Spain

1,342 hotels

Australia

1,028 hotels

Frequently Asked Questions

Wat zijn populaire hotels Homestays in Lesotho?

Wat is de gemiddelde prijs voor Homestays in Lesotho?

De gemiddelde prijs voor Homestays in Lesotho is op doordeweekse dagen JPY 11.790 en in het weekend (vrijdag-zaterdag) JPY 11.773.

Welke Homestays in Lesotho hebben een zwembadn?

Er zijn heel veel Homestays met zwembad in Lesotho. Botleng Guest House (vanaf JPY 10.325) en Noble Hearts Bed & Breakfast (vanaf JPY 8.928) zijn heel populair.

Welke Homestays in Lesotho bieden ontbijt?

Welke Homestays in Lesotho hebben een bar?

Welke Homestays in Lesotho hebben parkeerplekken?

Welke Homestays in Lesotho laten huisdieren toe?

Welke aanbiedingen zijn er beschikbaar voor Homestays in Lesotho?

Trip.com biedt verschillende promoties en kortingen voor Homestays. Op de promotiepagina kunt u zien welke promoties beschikbaar zijn op Trip.com.